facebooktwittergooglepluswordpress vianocne trhy budapest
hlavicka

Vianočné trhy pred zámkom Schönbrunn

Kultúrny a vianočný trh na nádvorí Ehrenhof pred zámkov Schönbrunn svojím návštevníkom ponúka romantiku Vianoc v cisárskych kulisách.

Vianočný trh s prekrásnym zámkom Schönbrunn v pozadí patrí k najkrajšim trhom v Rakúsku. V slávnostnej atmosfére ponúka trh tradičné remeselné výrobky, ručne vyrábané vianočné ozdoby a bohatý program pre deti vrátane vianočnej dielne a tradičné vianočné jasličky i betlehem.

Na vianočnom trhu sa po celý advent budú starať o vianočnú náladu profesionálne gospelové a dychové súbory s klasickým sviatočným ale aj džezovým repertoárom. Delikatesy klasickej kuchyne ako halušky, fliačky, slíže, knedličky, Kaiserschmarrn, palacinky, vafle a Gröstl od špičkových šéfkuchárov naladia vašu prechádzku po
vianočnom trhu do správnej atmosféry. Vianočný trh ponúka aj drobnosti na zahryznutie ako sú pečené gaštany, praclíky a ovocie v čokoláde. Bohatá bude na vianočnom trhu Schönbrunn tiež ponuka rôznych čajov a punčov, ktoré sa vám určite oplatí ochutnať.
Vianočné trhy pred zámkom Schönbrunn sa konajú od 21.11. až do 26.12.

 

radnica-kolaz

Náš tip

Na výber sú však aj ďalšie produkty, ktoré stoja za pozornosť: nostalgické obrázkové knihy, biblické zvieratá, umelecké bábky, plechové hračky, hracie hodiny, farbami hrajúce kaleidoskopy, sklenené gule, sviečky a keramika, ale aj vlnené klobúky, rukavice a obrusy v štýle neskorších období.
Vianočné trhy pred zámkom Schonbrunn

Cenník prepravy: Zámok Schönbrunn

do 4 osôb 108 € 27,00 € / osobu
do 8 osôb 138 € 17,20 € / osobu
do 15 osôb 213 € 14,20 € / osobu
do 20 osôb 269 € 13,45 € / osobu
do 49 osôb 441 € 9,00 € / osobu

Kalkulované ceny zahŕňajú čakanie do 3 hodín, zabezpečenie dopravy vrátane služby profesionálneho vodiča, odvoz späť do Bratislavy.
Cena je konečná, 20% DPH sa pri tomto type dopravy neuplatňuje.

Rezervácia prepravy