facebooktwittergooglepluswordpress vianocne trhy budapest
hlavicka

Vianočné trhy pred zámkom Schloss Hof

Vianočná dedinka zámku Schloss Hof Vás pozýva k zažitiu atmosféry imperiálnych Vianoc. Vaše očakávania naplnia počas piatich predvianočných víkendov stánky s vianočným tovarom a maškrtami, betlehem so živými zvieratkami, vianočné koncerty a detské dielne pre najmenších.

Počas víkendov od 21. novembra až do 20. decembra bude rakúsky zámok Schloss Hof, vzdialený len 30 km od Bratislavy, vytvárať pôsobivú kulisu vianočných trhov. Pozývame Vás k návšteve tohto jedinečného miesta diania cisárskych a vidieckych Vianoc.

Na zámku sa pripravujú stovky vyzdobených stánkov, živý betlehem, či špeciálna prehliadka, ktorá hosťom priblíži ako sa v dobe cisárstva oslavovali Vianoce. Ponuka v stánkoch siaha od kulinárskych špecialít, cez tradičné remeslá, hodnotné hračky z dreva, až po knihy, bytové či záhradné doplnky.

Vstupné na trhy:
Dospelí: 6,– €
Deti 6 – 15 rokov: 3,– €
Rodinná vstupenka (2 dospelí + 3 deti): 15,– €

 

radnica-kolaz

Náš tip

Pre najmenších budú k dispozícii tvorivé dielne, pekáreň na keksíky, jazdenie na shetlandských poníkoch a nesmie chýbať ani Ježiško, či Mikuláš, ktorí rozdajú deťom drobné pozornosti.
Vianočné trhy pred zámkom Schloss Hof

Cenník prepravy: Zámok Schloss Hof

do 4 osôb 70 € 17,50 € / osobu
do 8 osôb 115 € 14,38 € / osobu
do 15 osôb 150 € 10,00 € / osobu
do 20 osôb 180 € 9,00 € / osobu
do 49 osôb 270 € 5,50 € / osobu

Kalkulované ceny zahŕňajú čakanie do 3 hodín, zabezpečenie dopravy vrátane služby profesionálneho vodiča, odvoz späť do Bratislavy.
Cena je konečná, 20% DPH sa pri tomto type dopravy neuplatňuje.

Rezervácia prepravy